KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 9007189
nr 900 7189
Gouache
Oidentifierad konstnär, signerad, motivet: 35 x 50
Utrop:
300 kr
måndag 16 juni 2014
kl 19:22:58
Gouache